Szukasz ścianki reklamowej lub roll-upa?

Dobrze trafiłeś, ponieważ produkujemy różnego rodzaju ścianki reklamowe, roll-upy, ścianki pop up i inne nośniki reklamy od wielu lat. Przez ten czas zdążyliśmy przetestować chyba wszystkie rozwiązania w tym zakresie, dlatego dziś w swojej ofercie mamy tylko te, które najlepiej się sprawdzają zarówno pod względem technicznym, jak i skuteczności przekazu. Oferowane przez nas ścianki wystawiennicze skonstruowane są tak, aby komunikat graficzny był ich najważniejszym elementem. Stelaż jest tylko mało widocznym tłem, które nie zakłóca przekazu zastosowanej grafiki. Wszystkie systemy wystawiennicze, które mamy w swojej ofercie wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także trwałością, na większość z nich udzielamy kilkuletnich gwarancji.

 

Jak przebiega współpraca z nami?

Współpracę z naszymi klientami zawsze zaczynamy od dokładnego rozpoznania ich potrzeb. Następnie w zależności od tego, do czego dany system ma służyć, wykonujemy odpowiednią konstrukcję pod względem ekspozycji, sposobu montażu oraz możliwości zmiany wydruków.

Następnym krokiem jest przygotowanie wydruków, które zawsze wykonujemy na rekomendowanych materiałach z wykorzystaniem ekologicznych tuszy. Dysponujemy wysokiej klasy urządzeniami, które pozwalają nam robić wydruki o najwyższym stopniu odwzorowania kolorów. Poza tym laminaty, które stosujemy, gwarantują dużą odporność na zniszczenia.

Ostatnim etapem pracy, jest dokładne sprawdzenie, czy poszczególne elementy systemu do siebie pasują. Pracownicy naszego magazynu testują wszystkie ścianki wystawiennicze. Jeśli elementy są do siebie dokładnie dopasowane, system jest zabezpieczany i przygotowywany do transportu.

 

Jak długo trwa realizacja zlecenia?

Działamy bardzo szybko. Konstrukcje zamówionego systemu wystawienniczego możemy wysłać już w 24 godziny po złożeniu zamówienia. Wydruki natomiast są gotowe do transportu w ciągu 3 dni roboczych. Tyle bowiem potrzeba, aby dokładnie wyschły i mogły być bezpiecznie zapakowane do wysyłki. Potem z pewnością prędko się nie spotkamy, ponieważ nasze ścianki reklamowe na pewno posłużą Ci bardzo długo.

Przejrzyj naszą ofertę i wybierz ścianki wystawiennicze, które będą najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Napisz lub zadzwoń, a z pewnością zaskoczą Cię atrakcyjne ceny, jakie oferujemy.

Jesteś zainteresowany? Zakupu ścianki reklamowej dokonasz pod adresem: www.scianki24.pl