Lojalny konsument to bezcenna wartość dla każdej marki. Poprzez promocje oraz programy lojalnościowe pomagamy realizować plany sprzedażowe oraz budujemy długofalowe relacje na poziomie B2B i B2C.

Czym się zajmujemy?

Nasz zespół wyspecjalizował się w tworzeniu i obsłudze programów motywacyjnych i lojalnościowych.

 

Jak to wygląda w praktyce?

  • dokonujemy dokładnej analizy rynku i zachowań konsumentów, by przyjąć właściwe wnioski strategiczne istotne przy tworzeniu promocji i programów lojalnościowych.
  • tworzymy koncepty kreatywne i szczegółowe mechanizmy akcji, każdorazowo dostosowane do sytuacji rynkowej, wyzwań i założonych celów.
  • zapewniamy pełną obsługę prawną realizowanych przez nas akcji, tym samym odciążamy Klientów od zajmowania się skomplikowanymi procedurami formalnymi. Na stałe współpracujemy z prawnikami posiadającymi uprawnienia do nadzorowania losowań, loterii i pisania regulaminów promocji
  • obok pracy koncepcyjnej zapewniamy techniczną obsługę promocji i programów lojalnościowych. Kupujemy, konfekcjonujemy i magazynujemy i wysyłamy nagrody, a także obsługujemy reklamacje.
  • tworzymy od podstaw mechanizmy komunikacji z konsumentem wykorzystując nowoczesne technologie. W zależności od rodzaju akcji dobieramy odpowiednie kanały komunikacji.

 

Podsumowanie

Każdorazowo tworzymy indywidualnym koncept dla Klienta, uważając, żeby nie popaść w rutynę. Dlatego jeśli to tylko możliwe staramy się badać satysfakcję uczestników programów, wyciągamy z tego istotne wnioski na przyszłość.