Jakie materiały POS produkujemy?

Takie obok których żaden klient nie przejdzie obojętnie!

Oferujemy pełną gamę materiałów reklamowych, które motywują klientów do zakupów i tym samym stymulują wielkość sprzedaży. Posiadamy profesjonalne studio graficzne, dzięki czemu wszystkie projekty przygotowujemy szybko i z dużą dbałością o szczegóły.

Wiemy również, że kluczowe znaczenie ma także spójność zastosowanych materiałów reklamowych. Doradzamy zatem naszym klientom podczas wyboru nośników reklamowych tak, aby jak najlepiej były dopasowane do typu klienta, który będzie ich odbiorcą.

 

Dlaczego właśnie my?

Bo możemy zrobić dla Ciebie  wszystko! (no dobrze, prawie wszystko 😉 ).Przygotujemy dla Ciebie każdy rodzaj materiałów promocyjnych, jakiego potrzebujesz. Doradzimy Ci najskuteczniejsze i najtańsze rozwiązania, które pomogą Ci podnieść wielkość sprzedaży. Sprawimy, że Twoje materiały reklamowe będą się wyróżniały w bezpośrednim kontakcie z klientem nie tylko wysoką jakością, ale także zaskakującymi rozwiązaniami. Pamiętaj, że ostateczną decyzję zakupową klient podejmuje w sklepie, warto zatem mu w tym pomóc odpowiednią prezentacją swojej oferty.

 

Zamów u nas materiały POS

Robimy wytrzymałe stojaki, standy, elementy wyposażenia półek takie jak: wobblery, shelflinery, shelfstopery, shelftalkery, kiwaki oraz naklejki, naklejki podłogowe, stojaki na ulotki, listwy cenowe, tablice informacyjne, hangery, owijki paletowe, czy bilownice. Używamy do tego celu wszelkich dostępnych materiałów – tektury, szkła, tworzyw sztucznych i metalu. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu każde zlecenie jesteśmy w stanie wykonać dokładnie w ustalonym terminie.

Wzorniki i próbniki są wymagającymi materiałami reklamowymi, ale także bardzo skutecznymi. Pomagają bowiem klientom w podejmowaniu decyzji zakupowych na podstawie racjonalnych przesłanek. W naszej ofercie znajdziesz m.in.: wzorniki reklamowe, produktowe, oraz listkowe. Dzięki nim, klient może poznać bliżej właściwości danego produktu, przez co łatwiej mu wybrać. Nasza agencja specjalizuje się w wykonywaniu tego rodzaju nośników reklamowych. Produkujemy wszelkiego typu wzorniki i próbniki w pełnym zakresie, łącznie z obróbką i implementacją prezentowanych materiałów. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do branż okołoprzemysłowych, budowlanej, metalowej, elektronicznej oraz wyposażenia wnętrz, ale chętnie zmierzymy się z każdym wyzwaniem.

 

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Do wszystkich, którzy wiedzą, że profesjonalna ekspozycja towarów jest kluczowa dla wielkości sprzedaży. Napisz lub zadzwoń, a my zadbamy o to, aby Twoje produkty wyróżniały się na tle konkurencji, niezależnie od tego, w jakiej branży działasz.