Potrzebujesz spot reklamowy?

Profesjonalnie przygotowane spoty reklamowe są nieodzowną częścią promocji firmy nie tylko w telewizji, ale przede wszystkim w Internecie. Kanały wideo na You Tube i innych mediach społecznościowych pozwalają dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, a coraz częściej filmy reklamowe wykorzystywane są także w reklamie bilboardowej, w miastach, w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Bardzo ważne jest zatem to, aby przekaz reklamowy był atrakcyjny, przyciągający uwagę odbiorców i dopasowany do wybranego kanału.

 

Jakiego rodzaju filmy promocyjne kręcimy?

Najczęstszą formą, jaką realizujemy, są typowe spoty reklamowe, filmy instruktażowe, przemysłowe i korporacyjne. Firmy często zamawiają różne rodzaje produkcji, np. film instruktażowy z przemysłowym lub reklamowy z instruktażowym. Pomagamy naszym klientom w doborze najodpowiedniejszego rodzaju produkcji do ich potrzeb, a następnie realizujemy ją od podstaw, począwszy od scenariusza, następnie przeprowadzamy castingi, poszukujemy planów filmowych oraz plenerowych. Korzystamy z bazy lektorów, także obcojęzycznych oraz baz dźwiękowych. Kręcimy w technice Full HD i 4K oraz uzupełniamy produkcje animacjami i efektami 3D, co skutecznie przyciąga uwagę odbiorcy.

 

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Do wszystkich, którzy chcą wyróżnić się na rynku niepospolitą formą reklamy. Mamy spore doświadczenie w realizacji spotów reklamowych, dzięki temu do każdego produktu, usługi czy przedsięwzięcia jesteśmy w stanie dobrać rozwiązanie, które przyniesie najlepsze efekty. Możemy Ci zagwarantować, że przygotowane przez nas filmy promocyjne, przykują uwagę odbiorców i na długo zapadną w ich pamięć.

Napisz lub zadzwoń i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić, za jak nie wiele.